Судові експертизи та експертні дослідження


          Судові експертизи здійснюються на принципах законності, незалежності, об’єктивності і повноти дослідження, та проводиться в найкоротші терміни. Окрім експертизи, фахівцями даної установи проводяться дослідження за заявою фізичних та юридичних осіб.

        Екпертиза – це дослідження експертом на основі спеціальних знань здобутих в процесі навчання та з практичної діяльності, матеріальних об’єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини справи, що перебуває у провадження органів досудового розслідування чи суду.


Види експертиз:

Placeholder

Земельно-технічна


Земельно-технічні судові експертизи відносяться до інженерно-технічних видів експертиз і входить до десятки найбільш поширених і затребуваних судових експертиз в Україні.


Placeholder

Оціночно-земельна


Завданням є визначення вартості земельних ділянок. Експертиза може бути призначена як за рішенням уповноваженого на це органу, так і за заявою юридичної або фізичної особи.

Placeholder

Будівельно-технічна


Судові експертизи необхідні також при спірних питаннях в будівництві, розподілі або реконструкції будівель (споруд) Вам не обійтися без допомоги кваліфікованого фахівця в даній галузі.


Placeholder

Оціночно-будівельна


Дослідження стану квартир, будинків, споруд, їх частин та інших об’єктів будівництва з метою визначення їх вартості в існуючому стані, вартості виконаних робіт або розміру завданих збитків.

Placeholder

Пожежно-технічна


Завданням пожежно-технічної експертизи є встановити справжню причину пожежі – це нелегке завдання для експертів, так як вогонь знищує буквально всі сліди.


Placeholder

Економічна


Спрямована на вивчення діяльності фінансово-економічного характеру, включає в себе перевірку документів бухгалтерського, податкового обліку а також дослідження кредитної діяльності.

Placeholder

Товарознавча


Експертиза машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання. Об’єктами експертизи цього виду можуть бути товари народного споживання, обладнання та сировина аб інші товари.


Placeholder

Психологічна


Психологічна експертиза встановлює ті особливості психічної діяльності та такі їх прояви в поведінці особи, які мають юридичне значення та викликають певні правові наслідки.

Placeholder

Сфера інтелектуальної власності


Основним завданням експертизи об’єктів інтелектуальної власності є визначення властивостей цих об’єктів, до яких належать об’єкти промислової власності, об’єкти авторського права і суміжних прав.


 

Комп’ютерно – технічна експертиза

Почеркознавча експертиза